



Набір серветок із віскози для полірування Sonax Polishing Cloths 15шт.
Набір серветок із віскози для полірування Sonax Polishing Cloths 15шт.
Набір серветок із віскози для полірування Sonax Polishing Cloths, артикул: SNX_422200, виробник: "Sonax", країна-виробник: Китай.
Ультратонкі м'які серветки SONAX Polishing Cloths для фінішного полірування кузову, скла, хромованих поверхонь. Ідеальні для всіх видів робіт з догляду за лакофарбовими поверхнями, у тому числі і із засобами, що містять розчинники. Спеціальна формула волокна забезпечує ідеальний результат по догляду за поверхнею, - поліруючий матеріал вбирається тканиною і виділяється на поверхню рівно стільки, скільки необхідно лакофарбовому покриттю. Серветки не дряпають покриття, не залишають слідів та ворсинок.



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sonax |
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Набір серветок |
| Висота | 1 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Кількість в наборі | 15 шт. |
| Кількість шарів | 1 |
| Матеріал | Віскоза |
| Наявність ворсу | Без ворсу |
| Область застосування | Полірування |
| Оброблювана поверхня | Лак, Фарба, Пластик, Метал |
| Перфорація | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Пластиковий пакет |
| Колір | Білий |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін зберігання | необмежений |
- Ціна: 246 ₴/набір
- Спосіб упаковки: Якісна безкоштовна упаковка за рахунок продавця у гофрокартон, стрейч-плівку, картонні коробки, пакети, відповідно до вимог перевізника. Робимо мінімально можливі габарити та вагу відправлення.
- Готово до відправки
- Код: SNX_422200
246 ₴/набір
- +380 (68) 917-56-32Kyivstar
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0017:00
- Неділя08:0016:00


