+380 (95) 119-34-00
+380 (68) 917-56-32
Топ продаж






Шкребок з гумовим згоном для видалення води та льоду CityUp CA-950 15,5см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкребок з гумовим згоном для видалення води та льоду CityUp CA-950 15,5см
Шкребок з гумовим згоном для видалення води та льоду CityUp CA-950, артикул: CA_950, виробник: "City Up", країна-виробник: Китай.
Шкребок CityUp CA-950 призначений для очищення скла від льоду, інею або снігу. Виконаний із морозостійкого пластику та оснащений гумовим водозгоном.
Рекомендації щодо застосування
- По-можливості, слід запустити та прогріти двигун автівки, увімкнути обігрівач на максимальну потужність та направити обдув на вітрове скло.
- Використовувати шкребок для видалення льоду бажано разом із розморожувачем скла.
- Для цього необхідно розпорошити розморожувач скла на льод і почекати 1-2 хв. для дії.
- Після цього можна скористатися шкребком.
- Розтанула вологу краще видалити вбудованим гумовим водозгоном.
- У разі, якщо крига недостатньо підтанула і при роботі шкребком відчувається значний опір з боку примерзлого льоду, то пп. 3-5 доведеться повторити.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | City Up |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина щітки | 170 мм |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Матеріал щетини | Гума |
| Стан | Новий |
| Тип щітки | Скребок |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.063 кг |
| Гарантійний термін зберігання | необмежений |
| Довжина леза водозгону | 15.5 см |
| Довжина леза скребка для льоду | 15.5 см |
| Призначення | Видалення води та льоду зі скла |
- Ціна: 58 ₴
- Спосіб упаковки: Якісна безкоштовна упаковка за рахунок продавця у гофрокартон, стрейч-плівку, картонні коробки, пакети, відповідно до вимог перевізника. Робимо мінімально можливі габарити та вагу відправлення.
- Готово до відправки
- Код: CA_950
58 ₴
+380 (95) 119-34-00
Vodafone
- +380 (68) 917-56-32Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0017:00
- Неділя08:0016:00


