



Поролоновий полірувальний диск середньої твердості на різьбленні M14 жовтий APP 150мм
Поролоновий полірувальний диск середньої твердості на різьбленні M14 жовтий APP 150мм
Поролоновий полірувальний диск середньої твердості на різьбленні M14 жовтий APP, артикул: APP_080402, виробник: "app", країна-виробник: Польща.
Полірувальне коло з дрібнопористою структурою середньої твердості. Робоча частина виконана із хімічно та стійкого до зносу поролону, яка безпосередньо контактує з оброблюваною поверхнею. Призначений для шліфування та полірування подряпаного та обвітреного лакофарбового покриття автомобілів за допомогою роторних полірувальних машинок. Колір - жовтий. Діаметр - 150 мм. Велика площа диску дозволяє прискорити процес полірування на великих поверхнях. Кріплення кола до полірувальної машинки здійснюється через різьбове з'єднання діаметром M14 та кроком 2 мм.
Рекомендації щодо застосування
- Не перегрівайте зону полірування.
- Щоб уникнути пошкодження губки під час полірування, тримайте диск строго паралельно оброблюваної поверхні, уникайте занадто великого тиску, гострих кутів, крутих вигинів, задирок.
- Регулярно продувайте поролон стисненим повітрям під час використання для видалення залишків відпрацьованих полірувальних паст.
- Не використовуйте різні полірувальні пасти для одного кола.
- Не використовуйте для полірування на ексцентрикових полірувальних машинках.
- Для цього диска переважно використовувати середньозернисті або універсальні полірувальні пасти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | app |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Матеріал | Поролон |
| Область застосування | Лак, Пластик, Фарба |
| Стан | Новий |
| Тип | Коло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 93 г |
| Гарантійний термін зберігання | необмежений |
| Кріплення до обладнання | Різьблення М14×2 мм |
| Тип полірування | Роторне |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 343 ₴
- Спосіб упаковки: Якісна безкоштовна упаковка за рахунок продавця у гофрокартон, стрейч-плівку, картонні коробки, пакети, відповідно до вимог перевізника. Робимо мінімально можливі габарити та вагу відправлення.
- Готово до відправки
- Код: APP_080402
343 ₴
- +380 (68) 917-56-32Kyivstar
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0017:00
- Неділя08:0016:00


