



Поролоновий полірувальний твердий диск на різьбленні M14 білий APP 150мм
Поролоновий полірувальний твердий диск на різьбленні M14 білий APP 150мм
Поролоновий полірувальний твердий диск на різьбленні M14 білий APP, артикул: APP_080102, виробник: "app", країна-виробник: Польща.
Полірувальне коло з твердою дрібнопористою структурою. Робоча частина виконана із хімічно та стійкого до зносу поролону, яка безпосередньо контактує з оброблюваною поверхнею. Призначений для шліфування та полірування подряпаного та обвітреного лакофарбового покриття автомобілів за допомогою роторних полірувальних машинок. Колір - білий. Діаметр - 150 мм. Велика площа диску дозволяє прискорити процес полірування на великих поверхнях. Кріплення кола до полірувальної машинки здійснюється через різьбове з'єднання діаметром M14 та кроком 2 мм.
Рекомендації щодо застосування
- Не перегрівайте зону полірування.
- Щоб уникнути пошкодження губки під час полірування, тримайте диск строго паралельно оброблюваної поверхні, уникайте занадто великого тиску, гострих кутів, крутих вигинів, задирок.
- Регулярно продувайте поролон стисненим повітрям під час використання для видалення залишків відпрацьованих полірувальних паст.
- Не використовуйте різні полірувальні пасти для одного кола.
- Не використовуйте для полірування на ексцентрикових полірувальних машинках.
- Для цього диска переважно використовувати крупнозернисті, середньозернисті або універсальні полірувальні пасти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | app |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Матеріал | Поролон |
| Область застосування | Лак, Фарба, Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 95 г |
| Гарантійний термін зберігання | необмежений |
| Кріплення до обладнання | Різьблення М14×2 мм |
| Тип полірування | Роторне |
| Колір | Білий |
- Ціна: 373 ₴
- Спосіб упаковки: Якісна безкоштовна упаковка за рахунок продавця у гофрокартон, стрейч-плівку, картонні коробки, пакети, відповідно до вимог перевізника. Робимо мінімально можливі габарити та вагу відправлення.
- Готово до відправки
- Код: APP_080102
373 ₴
- +380 (68) 917-56-32Kyivstar
- Понеділок08:0017:00
- Вівторок08:0017:00
- Середа08:0017:00
- Четвер08:0017:00
- Пʼятниця08:0017:00
- Субота08:0017:00
- Неділя08:0016:00


